Понеділок, 29.04.2024, 03:09

Великодні подарунки від дошкільнят

Великдень – одне з найбільших і найочікуваніших свят як для дорослих, так і дітей. Усі ретельно готуються до його приходу і кожне по-різному. До приготування доклали неабияких старань вихованці Острівського садочка «Сонечко», які разом з вихователем І.І.Сівачинської  творчо і з користю провели передсвяткові дні.  Під час проведення ряду інтегрованих занять на тему «Великоднє свято», діти охоче з великим захопленням брали участь у виконанні різних завдань. Метою таких занять, як розповідає вихователь, є ознайомлення дітей з великодніми звичаями і традиціями святкування, а також з основами писанкарства, технікою ниткографії (отримання зображення на папері або іншому предметі за допомогою ниток).

Ще одним із поставлених  завдань було викликати у дітей почуття радості від результатів праці та можливості зробити подарунок рідним. Спостерігаючи за працею вихованців садочка та її результатом, було видно, що поставлених цілей спільними зусиллями вдалося досягти.

Про це свідчили роботи діток: жовтороті забавні курчата з кольорових паперу і  ниток, різнобарвні, немов живі, квіти, травичка та грайливі метелики з паперу, кульки з ниток великих розмірів у формі яйця, а також усміхнені задоволенні обличчя діток та щире зацікавлення справою. Своїми витворами діти прикрасили  кімнату для занять в садочку і зробили невеличкі приємні сюрпризи для рідних.

Вчитель укр. мови та літератури

Оксана Березюк

Переглядів: 261 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0