П`ятниця, 19.04.2024, 06:16

Батькам майбутніх першокласників

Шановнi батьки!

Ви вiддаєте в наші руки сердечка своїх дiтей.
     Разом з цим ви покладаєте на нас свої надiї, сподiвання.
     І всi неодмінно хочете, щоб дитина з перших днiв шкiльного життя стала розумною, вміючою писати, читати, рахувати.
     Але варто пам’ятати, що не кожна дитина може одразу успiшно навчатися, та й це не та основна цiкавiсть, заради якої живе людина. Дитина — Божа iскорка, яка прийшовши в цей свiт, несе свою велику місiю, має свiй шлях, свої думки. Тому перед нами стоїть особливе завдання – розвиток і збагачення духовного світу кожної дитини. Це можливо через виховання серця дитини: любов до людей, повага, толерантнiстъ, прояв співчуття і вміння радіти за інших.
     Вiрте в безмежнiсть вашої дитини i допоможiть їй повiрити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощi!

Не забувайте:
Школа – Майстерня Людяності;
Школа – Майстерня Гуманності;
Школа – Співтовариство вчителя та учня;
Школа – Храм!

Правила прийому до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

У зв'язку з карантином для зарахування учнів до закладу додатково використано лист Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 року №1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти».

Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2021-2022 н.р.?

Дата закінчення  прийому закладами загальної  середньої освіти документів для вступу до 1 класу — 31 травня.

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2021-2022 н.р.?

Прийом  документів для вступу дитини в перший клас   розпочинається 1 березня 2021 року і буде здійснюватися за графіком, розміщеним на сайті та інформаційному стенді школи.

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

- заяву про зарахування,

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки за  формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,

затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Чи необхідна присутність дитини при подачі документів до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Поради майбутнім першокласникам

«  Квітень 2024  »