Субота, 27.04.2024, 10:08

Урок "Україна на карті світу" 4 клас

18 лютого 2019 року у 4 класі Острівської гімназії Коноплюк О.М. провела відкритий урок на тему: «Україна на карті світу. Карта України. Практична робота. Нанесення на контурну карту кордону та столиці та міст України. Подорож Україною з використанням електронних ресурсів». Учні передавали один одному сплетений із різнобарвних квітів віночок і при цьому висловлюють побажання, якою вони хочуть бачити свою рідну Україну.

Учні повідомили про свої спостереження за погодою. Пояснення нової теми розпочала вчителька із легенди про те, як народилася наша Україна, що бог наділив наших предків багатою землею, яка лежить біля раю. Четвертокласники ознайомились із картою України, виконали практичну роботу під час якої наносили на контурну карту кордон, столицю та міста України. Цікаву подорож Україною підготувала їм Коноплюк О.М. з використанням електронних ресурсів. Також цікавими був умовний маршрут фізичною картою від річки Пляшівки до Атлантичного океану. З неабияким здивуванням діти слухали вчителя та розглядали фото її, на яких зображені унікальні місця в Україні де вона побувала. Руханку було проведено під відеозапис «Я піду в Карпати гори». Під час уроку учні працювали у групах, опрацювали карту світу, карту півкуль, фізичну карту України та адміністративну карту України. За допомогою методу «Мікрофон» один одному задавали запитання по темі. Урок був насичений різними видами і формами роботи, цікавим для дітей матеріалом, а найголовніше учні удосконалили свої знання про свою державу, висловили глибину своєї дитячої любові до своєї неньки-України.

Переглядів: 493 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »