Субота, 27.04.2024, 14:14

Тиждень безпечного інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі. Метою проведення тижня є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Не залишилися байдужими до цієї події вчителі та учні нашої школи. З учнями 5-7 класів була проведена бесіда " Обережно, небезпечний Інтернет" , для 8-9 класів година спілкування "Безпечне використання Інтернету ". Також школярам були представлені відеороліки "Безпека в Інтернеті - просто!" , "16 наукових фактів про мережу Інтернет" які обговорювались після перегляду. Учні взяли активну участь у конкурсі малюнків, кросвордів, ребусів, загадок на комп’ютерну тематику і в змаганнях “Весела перерва”. Цікавим було анкетування для дітей та бесіди на тему «Ігроманія, Інтернет та комп’ютерна залежність».

А для учнів молодших класів правила безпечного інтернету було подано в цікавій формі: урок – гра “Безпечний інтернет та правила роботи в ньому” і мультиплікаційні фільми "Соціальний ролик безпечний Інтернет - дітям", "Подорож до міста Інтернет".

Підводячи підсумок, з’ясували: Інтернет є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким, поза сумнівом, треба, проте при цьому не потрібно забувати про ті проблеми та загрози, які несе в собі глобальна мережа.

Переглядів: 223 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »