П`ятниця, 29.03.2024, 11:44

Святкові миті

29 вересня, напередодні Дня вчителя, учні Острівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» мали право та обов’язок відчути себе у ролі вчителів. Цей день було названо «Днем учнівського самоврядування». Навчальний процес, учительська, класні кімнати, учні були у повному розпорядженні та під керівництвом старшокласників, які з неабияким бажанням та захватом узялись до справи. У цей день директором школи було призначено девʼятикласника Назарія Романчука, решта старшокласників - вчителями. Звичайно, за процесом діяльності учнів-вчителів протягом дня пильнували досвідчені наставники. Такий експеримент учням сподобався, адже, як зазначили вони пізніше, то їм було за честь виконувати таку роль. Також говорять, що переконалися у нелегкій професії вчителя, особливо в початкових класах, кажуть, що там було найважче, але разом з тим цікаво і пізнавально.

Після проведених старшокласниками уроків, учні та вчителі закладу зібралися у спортзалі школи, адже з нагоди свята учні не лише взяли на себе вчительські обов’язки, а й продемонстрували креативність, підготувавши концертну програму для винуватців свята, під час якої присутні в залі мали змогу насолодитися та відпочити під милозвучні українські пісні, поетичні слова, влучні гуморески та жартівливі частушки.

З нагоди свята вчителі отримали від учнівського колективу школи чимало щирих вітань та побажань на вчительській ниві, а також вдячність та повагу, які долинали до вчительського серця зі слів та ніжних поглядів учнів. Ну і, звичайно, різнобарв'я осінніх квітів, які підкреслили урочистість святкової миті.

Вчитель української мови та літератури

О. М. Березюк

Переглядів: 314 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0