Четвер, 25.04.2024, 02:54

Повертайтесь до свого гнізда!

Над невеликим чепурним селом Острів буяє травень яскравою зеленню, розпустився молодий бузок, гуркоче весняна гроза. А в сільському клубі відбулася ювілейна зустріч випускників Острівської школи. Ось уже 25 років випускала вона своїх учнів та приходили до неї все нові і нові першокласники. 14 травня 2016 року зібралися випускники різних років, щоб пригадати своє рідне гніздо та тих вчителів, котрі навчили їх доброті, любові, толерантності і дали дорогу у широкий світ.

Урочистий концерт підготували учні Острівського НВК з учителем зарубіжної літератури Коноплюк Оксаною Миколаївною. Щемкі пісні подарували гостям випускниці Романчук Галина, Боруцькі Марія та Інна і Бігунська Оксана. За музичний супровід відповідала вчитель музики Гогой Юлія Сергіївна. Патріотичні танці з прапорами та рушниками виконали учні початкових класів і старшокласниці (підготувала вчитель 1 класу Яремчук Іванна Володимирівна). Розвеселив усіх «Танок з салом» у виконанні Романчука Назарія та Близнюк Анастасії (підготувала Зозуля Світлана Володимирівна). Випускники мали змогу поринути в дитинство, переглядаючи сценку «Першокласник та першокласниця» у виконанні Ходорчука Назарія та Качан Мар’яни. Закінчився вечір хорошою ліричною піснею «Друзі мої» у виконанні Гогой Сергія Васильовича та екскурсією до школи, де колишні учні змогли знову відчути себе першокласниками і поринути у світ спогадів.

У своєму житті ми не забудемо рідну білу хатину, червону калину під тином та стежку до рідної школи. Тож, повертайтесь до свого гнізда!

Вчитель англійської мови

Штеюк О.В.