Субота, 20.04.2024, 12:25

Острівська гімназія проводжала випускників

8 червня в Будинку культури с.Острів відбулися урочистості: Острівська гімназія відпускала від себе у доросле життя випускників-дев’ятикласників. Восьмеро випускників прощалося з дитинством і безтурботними шкільними роками, які так стрімко промайнули у рідних стінах закладу. Цю мить радості і печалі, розлуки і зустрічі з невідомим прийшли розділити з винуватцями свята їхні батьки, вчителі, односельчани та гості. Щирі побажання, слова вдячності, піднесений настрій, сонячна погода і спільна молитва – усе це наповнювало атмосферу неабиякою силою та урочистістю. За традицією випускники зібралися на молитву у місцевому храмі. Далі стежина пролягла до клубу, де під ніжні акорди мелодій та оплески присутніх хвилююче заходили до залу випускники у супроводі молодших учнів. Кожен з них уже усвідомив, що ось і розпочалося те, що здавалося ще таким далеким. І так хотілося б їм ще стати меншими хоч на рік, але час безупинно пливе і на перон дитинства уже не вернутися. Лише теплі спогади – шлях у минуле. До випускників з вітальним словом звернулася директор гімназії О.М.Коноплюк, опісля чого вручила свідоцтва про базову загальну середню освіту звичайного зразка. Бажали щасливої долі і шляху без перешкод перша вчителька В.В.Німчук та класний керівник Л.В.Хміль, які подарували на згадку невеличкі сувеніри, що завжди нагадуватимуть про шкільні роки. Продовжилося свято змістовною і цікавою програмою, під час якої від випускників на адресу вчителів, батьків линули вітання наповненні вдячністю та теплом, а подаровані квіти і останній вальс з наставниками, ніби поставили крапку і підбили підсумки всього шкільного життя. Душевним моментом свята став виступ батьків випускників, які також не забарилися з побажаннями для своїх дітей, адже вони разом з ними долали шкільні сходинки, підтримували, допомагали. А пісня, виконана мамою випускника Назарія Романчука «Сину, ангел мій», торкнулася душі кожного, ще раз підкреслюючи, що батьківська любов безмежна, а плече надійне. Сліз не стримував ніхто, але це були сльози радості за те, що разом ми змогли виховати порядних людей, перемогами яких будемо пишатися і молитися за кожен їхній крок.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 294 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 5.0/1