П`ятниця, 19.04.2024, 18:03

Останній дзвінок в Острівській гімназії

25 травня у Острівській гімназії пролунав останній дзвінок. Для когось він був лише покликом на довгоочікувані канікули, а для випускників-дев’ятикласників у доросле життя, адже перед ними уже стоїть вибір: продовжувати навчання в школі чи здобувати певну професію. З привітальним словом до присутніх звернулася директор гімназії О.М.Коноплюк, яка побажала учням змістовно і цікаво провести свій літній відпочинок і здоровими, з новими силами повернутися на навчання у вересні. Також директор вручила грамоти учням, які проявили себе у навчанні і досягли відмінних результатів. Також з мудрими настановами та порадами звернувся до усіх настоятель місцевої церкви о.Андрій. Опісля свято продовжувалося під грайливі промені сонця, акорди веселих мелодій, пісень, щирих слів учнів, вчителів, батьків. До випускників зі слушними порадами та побажаннями звернулися вихованці дитячого садочка «Сонечко», які своїм по-дитячому серйозним виступом підбадьорили та вселили віру і надію у краще майбутнє. У свою ж чергу випускники також не поскупилися на слова вдячності своїм наставникам. Душевним моментом свята став вірш, який пролунав на адресу дев’ятикласників у виконанні мами випускника Олександра Масюка, а хліб на вишитому рушнику від батьків став оберегом на життєвих стежинах.

Переглядів: 271 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »