Середа, 24.04.2024, 13:05

Якщо будеш добрим до людей, то повір в те що він прийде…

Щороку з нетерпінням очікує дітвора на прихід святого Миколая, який у зимових сутінках у ніч з18 на 19 грудня ходить по землі, обдаровуючи слухняних і чемних дітей подарунками, а неслухи отримують в дарунок різочку. Цей рік не став винятком. Вихованці садочка Острівського НВК «ЗОШ-І-ІІ ст.- ДНЗ», яких тут сьогодні налічується двадцять двоє різновікової категорії (від 2 до 6 років), зі всіх сил старалися нічим не образити Миколая, щоб він не обминув урочисте дійство, яке вони під керівництвом своїх вихователів Н.Г.Масюк та І.І.Сівачинської, продемонстрували напередодні свята.

Зачаровуючі пісні, щирі молитви, віршовані твори – усе це злітало уміло та старанно з дитячих уст, даруючи присутнім батькам, бабусям, дідусям, які, відкинувши щоденні клопоти, прийшли подивитися на своїх діток. Під час заходу вихователі провели усіх стежками історії виникнення свята. Незвичайною подією для малят була поява лісових персонажів, які прийшли їх привітати. Прилетіла, мов вихор, до святкової зали і Капосниця, яка заманювала діток несправжніми солодощами і аж ніяк не вірила в існування Миколая, але своїми душевними виступами вихованці садочка переконали її у правдивості. А ще більше вона повірила дітям, коли священик Юрій Ковальчук, настоятель храму ікони Казанської Божої Матері у с.Лопавше Демидівського благочиння вніс до зали пакунки з подарунками, які через нього нібито діткам садочка передав святий Миколай, бо сам не встигає, адже ще дуже багато діток чекає на його дари. Дітвора була приємно вражена сюрпризом і, отримавши солодощі, передавала доброму святому вітання та по-дитячому щире «спасибі!».

По закінченні свята вихователі розповідали, що дітки вдома з батьками писали листи Миколаєві у яких, як зізналися, просили не лише солодощі та іграшки, а й як не дивно миру, щастя, здоровʼя для своїх рідних та всієї країни.

Оксана Березюк

Переглядів: 306 | Додав: ostriv_shk | Рейтинг: 0.0/0