Субота, 20.04.2024, 08:06

Дім для пернатих

Здавна відомо, що птахи приносять велику користь людині. Вони зберігають ліси, поля, гаї від шкідливих комах, прикрашають барвистими кольорами оперення та дзвінкими мелодійними співами. Люди називають їх своїми друзями.
Давньою доброю традицією в Острівській гімназії є проведення Дня зустрічі птахів, а їх у нашій місцевості дуже багато і вони надзвичайно різноманітні за своїм зовнішнім виглядом, способом життя, особливостями поведінки, значенням. Деякі з птахів живуть протягом цілого року, інші прилітають тільки на сезон розмноження – це осілі, перелітні, зимуючі та залітні птахи. Це дятел строкатий, зозуля звичайна, жайворонок лісовий, дрізд чорний, шпак звичайний, сова вухата та багато інших. Одні будують свої житла біля людських осель, щоб легше було вижити, інші з настанням зими відлітають у теплі краї. Людина повинна теж допомагати пернатим, організовувати пташині їдальні, розвішувати штучні гнізда різного типу. І я не став осторонь цієї справи: вирішив взяти участь у конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2018», а саме у номінації «Майстер-клас: «Шпаківні і дуплянки своїми руками». І хоча на виготовлення шпаківні у мене пішло до місяця часу, але я залишився задоволеним результатом своєї роботи і тим, що моя праця принесе користь.
Отже, ми повинні не тільки милуватися птахами, а охороняти і приваблювати їх, тому що вони є великою національною цінністю.

Павло Хміль, учень 7 класу «Острівської гімназії»

Переглядів: 253 | Додав: Юлія | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »